Alpha Gym – klub fitness z Zielonej Góry

Marzysz o poprawie swojej sylwetki? Sprawdź klub fitness z Zielonej Góry

Przychodząc do naszego klubu sportowego w Zielonej Górze masz możliwość skorzystania z nowego, profesjonalnego sprzętu oraz fachowych porad trenera personalnego. Ponadto oferujemy zajęcia rozciągające, taneczne, na zdrowy kręgosłup, cardio, pilates czy tabatę. Zapraszamy na treningi!

Chciałbyś osiągnąć poprawę kondycji, ale nie wiesz, jak ćwiczyć na siłowni? Odwiedź klub sportowy AlphaGym w Zielonej Górze!

Odchudzanie, poprawa sylwetki, płaski brzuch czy zdrowy kręgosłup – powiedz, jaki masz cel, a wspólnie go osiągniemy! W naszym klubie sportowym stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do Klienta. Jeśli szukasz specjalisty, który ułoży dietę na spalanie tłuszczu lub na płaski brzuch specjalnie dla Ciebie, trafiłeś w dobre ręce!

Sprawdź opinie naszej siłowni w Zielonej Górze i przekonaj się, że warto nam zaufać

Dlaczego opłaca się z nami ćwiczyć? Przede wszystkim w klubie sportowym AlphaGym nie wiąże Cię umowa – możesz trenować tak długo, jak sam będziesz tego chciał. Mamy kilka rodzajów karnetów, z których będziesz mógł wybrać opcję odpowiednią dla siebie. Oferujemy również różnego rodzaju promocje i rabaty – poznaj nas bliżej!